Stavebníctvo
Peter Bača
Ostatné špecializované stavebné práce i. n.
- Obec
- Humenné
- Od roku
- 1992
- IČO
- 30 257 395
Peter Bača
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 066 01 Humenné
- Na trhu od
- 25. novembra 1992
- IČO
- 30 257 395
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.99)
- Ostatné špecializované stavebné práce i. n.
Podnikanie v číslach
- 33
- rokov na trhu
- 1992
- rok vzniku
- 5
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Peter Bača
Peter Bača – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Humenné. Podniká od 25. novembra 1992.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné špecializované stavebné práce i. n.“ (43.99). Predmet podnikania tvorí 5 položiek, napríklad montáž a demontáž lešenia a pracovných plošín, poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla a prípravné práce k realizácii stavby.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Peter Bača
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 30 257 395
- Dátum vzniku
- 25. novembra 1992
- Miesto podnikania
- 066 01 Humenné
- Živnostenský register
- Okresný úrad Humenné, vložka č. 702-5557
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.99)
- Ostatné špecializované stavebné práce i. n.
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 23. júna 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Peter Bača zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 5 položiek.
-
Montáž a demontáž lešenia a pracovných plošín
-
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
-
Prípravné práce k realizácii stavby
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
-
Izolatérstvo
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Peter Bača?
Miesto podnikania je v obci 066 01 Humenné.
Čím sa Peter Bača zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné špecializované stavebné práce i. n.“ (43.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: montáž a demontáž lešenia a pracovných plošín; poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla; prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Aké je IČO – Peter Bača?
IČO je 30 257 395.
Odkedy podniká Peter Bača?
Podnikanie začalo 25. novembra 1992. Na trhu pôsobí 33 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.